W hołdzie Janowi Pawłowi II w 100 rocznicę urodzin

Rozstrzygnięty został konkurs plastyczny poświęcony Janowi Pawłowi II zorganizowany pod kierunkiem p. Doroty Wiśnickiej. Celem  konkursu było uczczenie stulecia urodzin Jana Pawła II, zainteresowanie życiem i nauką św. Jana Pawła II, przybliżenie wartości zawartych w nauczaniu Papieża – Polaka, rozwijanie zdolności plastycznych i rozbudzanie wrażliwości estetycznej.
Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w naszym szkolnym konkursie. Ponieważ  wpłynęło mało prac postanowiliśmy  docenić trud  i zaangażowanie uczestników konkursu. Wszystkie prace zasługują na 1 miejsce. W związku z tym wszyscy uczniowie otrzymają nagrody i dyplomy z rąk pani Dyrektor.
Oto lista nagrodzonych uczniów: Alicja Bieńk0 (kl.1), Jakub Makowski (kl. 1), Cezary Mądry (kl.1), Klaudia Dąbrowa (kl.4), Julia Gładysz (kl.4), Szymon Kowalski (kl.4), Oliwier Dąbrowa (kl.6), Gabrysia Wiącek (kl.6). Gratulujemy! (D.W)