Kacper Łysiak na podium

Bardzo dobrze rozpoczęli udział w zawodach tenisa stołowego chłopcy z klasy szóstej. W rozegranych  11 grudnia 2011 roku zawodach na hali sportowej w Sobolewie w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego LZS – Kacper Łysiak stanął na drugim miejscu podium zdobywając puchar i medal. Kacper Komorek był bardzo bliski wywalczenia trzeciego miejsca, ale szybko roztrwonił przewagę i ostatecznie zajął miejsce 5-6. Bardzo dobrze prezentował się Robert Andrzejewski, który zajął miejsce 7-8. Mateusz Filipowicz miał również chwile przebłysku, co pozwoliło mu zająć miejsce 9-12, a Mateusz Staros miejsce w drugiej dziesiątce. Chłopcom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych turniejach!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sukcesy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.