57 Turniej Tenisa Stołowego Tygodnika Siedleckiego

4 śmiałków z naszej szkoły brawurowo zagrało w  57 TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR REDAKTORA JANUSZA STRZAŁKOWSKIEGO, potocznie zwanego Turniejem Tygodnika Siedleckiego, który odbył się 12 lutego 2012 r. Szkole Podstawowej w Puznówce. A najważniejsze jest to, że wszyscy z nich stanęli na podium. Były to eliminacje powiatowe. Po wielu zaciętych meczach w kategorii klas V-VI Kacper Łysiak wygrał wszystkie mecze      i zdobył piękny puchar. Tuż za nim, na drugim miejscu uplasował się kolega z klasy Kacper Komorek, u którego na szyi zawisł srebrny medal. W tej kategorii 3 miejsce        i brązowy medal wywalczył Robert Andrzejewski. Dzielnie poczynał sobie       w kategorii: chłopcy klasy I-IV Jakub Andrzejewski, który wywalczył brązowy medal. Wszyscy zawodnicy dostali pamiątkowe dyplomy, długopisy, kalendarze i słodycze. Kacper Łysiak i Kacper Komorek będą w marcu reprezentowali naszą szkołę w turnieju na szczeblu rejonowym w Siedlcach. Gratulujemy!!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sukcesy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.