Szkolny konkurs na najpiękniejszy kolaż rozstrzygnięty

„Szkolny konkurs na najpiękniejszy kolaż w języku niemieckim i angielskim”

W ramach Europejskiego Dnia Języków Obcych w naszej szkole odbył się „Szkolny konkurs na najpiękniejszy kolaż w języku niemieckim i angielskim” Konkurs był skierowany do chętnych uczniów z klas IV-VIII. Celami konkursu były : promowanie nauki języków obcych, wzbogacanie słownictwa, rozbudzanie kreatywności. Na kolażu poza różnymi formami artystycznymi uczniowie mieli za zadanie umieścić minimum 5 wyrazów w języku obcym w kl. I-III oraz min. 10 wyrazów w kl. IV-VIII. Uczniowie wykonali bardzo ciekawe i piękne prace, które można podziwiać na dolnym korytarzu. 25 października 2021 r. zostały ogłoszone wyniki „Szkolnego konkursu na najpiękniejszy kolaż w języku angielskim”:

kategoria  kl. 1-3: I miejsce – Kacper Sieraj, II miejsce – Klaudia Babik, III miejsce – Klaudia Gładysz, wyróżnienie – Jan Dąbrowa; kategoria  kl. 4-8: I miejsce – Kornelia Wielgosz, II miejsce – Dominika Staros, III miejsce – Nikola Ghazaryan, wyróżnienia – Julia Gładysz, Martyna Kosmala.

Uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które będą  pomocne w dalszej nauce języka angielskiego. Konkurs przygotowały i przeprowadziły p. Iwona Pieniak i p. Katarzyna Pietrzak. Gratulujemy i życzymy następnych sukcesów! (I.P.)