Sukcesy pingpongistów!!!

Niedziela 4 marca to dzień, w którym rozegrano na terenie powiatu dwa bardzo prestiżowe turnieje w tenisie stołowym. Pierwszy z nich odbył się w hali sportowej w Żelechowie, gdzie rywalizacja prowadzona była o Puchar Burmistrza tego miasta( edycja siedemnasta), drugi zaś odbył się w Puznówce, gdzie walka toczyła się o Puchar Starosty Garwolińskiego(edycja trzecia).  Pan Krzysztof Szostak czując, że wiele można wygrać postanowił, że nasza szkoła wystawi reprezentacje do każdego turnieju. Jak się  okazało był to strzał w „10”! A dlaczego? Zobaczcie na wyniki i wszystko będzie jasne.

XVII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza miasta Żelechów:

Kategoria: chłopcy kl. I – IV: 3 miejsce Jakub Andrzejewski, 6 miejsce Bartosz Babik

Kategoria: dziewczęta kl. IV – VI: 3 miejsce Weronika Miśkurka

Kategoria: chłopcy kl. V-VI : 2 miejsce Kacper Komorek,                                                      3 miejsce Mateusz Filipowicz, 5 miejsce Mateusz Staros

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego:

kategoria chłopcy kl. I-III: 1 miejsce Wojtek Głowala, 2 miejsce Przemysław Babik

kategoria chłopcy kl. IV-VI: 1 miejsce Kacper Łysiak, 2 miejsce Robert Andrzejewski

Serdeczne gratulacje dla wszystkich od społeczności szkolnej!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Sukcesy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.