Wycieczka do Warszawy

28 marca uczniowie klas I- VIII pojechali na wycieczkę do Warszawy. Już o godzinie 9.30  w Teatrze Kamienica obejrzeli przedstawienie „Ania z Zielonego Wzgórza”, opowieść o niezwykłej dziewczynce, jej marzeniach, radościach i smutkach. Następnie udali się do Rozrywkowego Centrum Miasta „Hulakula”. Dwugodzinna zabawa rozpoczęła się od pobytu na kręgielni. Po podzieleniu uczestników na grupy i przydzieleniu torów okazało się, że gra w kręgle sprawia wiele radości i satysfakcji. Najwięcej atrakcji czekało na uczniów w Hulaparku- tajemnicze labirynty, przejścia w tubach i baseny wypełnione kolorowymi piłeczkami. W drodze powrotnej tradycyjnie udali się do Mc’ Donalda. Zmęczeni, ale pełni wrażeń wrócili do domu. (K.N)