Uczniowie i Absolwenci

Do szkoły w Sokole obecnie uczęszcza 74  uczniów. Dziewczynek jest 35, a chłopców 39.

W roku szkolnym 2020/2021 utworzono odział przedszkolny dzieci 3-letnich. W roku szkolnym 2022/2023 będzie on liczył 20 dzieci.

Liczba uczniów w poszczególnych klasach w roku szkolnym 2022/2023 przedstawia się następująco:

Klasa Wychowawca Liczba uczniów Dziewczynek Chłopców
OP Katarzyna Staniak 14 2 6
I 4 2 2
II Wisnicka Dorota 7 3 4
III Edyta Flont 5 1 4
IV Anna Majsterek 6 3 3
V Katarzyna Napora 6 3 3
VI Katarzyna Napora 3 3 0
VII Krzysztof Szostak 13 9 4
VIII brak klasy

ABSOLWENCI:

2020/2021

Babik Julia , Dąbrowa Jakub, Filipek Adrian, Filipek Emilia, Jaworska Julia,  Malinowska Martyna , Stoń Wiktoria, Użyczyn Malwina

2019/2020

Babik Mikołaj, Bożek Piotr, Filipowicz Wojciech Kacper, Kosmala Krzysztof,  Malinowska Julia, Piórkowska Julia, Staros Weronika, Użyczyn Wojciech

2018/2019 

Andrzejewska Zuzanna, Babik Maciej, Babik Piotr, Babik Wiktoria, Kołaczek Agata, Mądra Małgorzata, Mądry Michał, Owczarczyk Monika, Sabat Ewelina, Zowczak Zuzanna

2016/ 2017  i 2017/ 2018 – reorganizacja systemu oświaty. Szóstoklasiści nie przechodzą do wygaszanych gimnazjów, a kontynuują edukację w szkole do klasy ósmej

2015/2016

Banaszek Justyna, Banaszek Patrycja, Bieńko Weronika, Filipowicz Adriana, Kaczkowska Aleksandra, Kosmala Izabela, Kościesza Wiktoria, Wielgosz Filip, Wojdat Magdalena, Zakrzewski Jan

2014/2015

Babik Przemysław, Czamara Katarzyna, Dąbrowa Julia, Głowala Wojciech, Jasiński Mateusz, Rucińska Maria

2013/2014

Andrzejewski Jakub, Babik Bartosz, Bieńko Jakub, Błażejczyk Aleksander, Bożek Krystian, Dąbrowa Damian, Gładysz Emil, Gniadek Grzegorz, Kosmala Arkadiusz, Kościesza Maja, Maraszek Kamila, Maśniak Ewelina, Matyka Magdalena, Mądra Magdalena, Papiernik Paulina

2012/2013

Babik Cezary, Filipek Patryk, Ghazaryan Maretka, Kołaczek Katarzyna, Malinowska Roksana, Mądra Milena, Miśkurka Weronika, Strzemkowski Jakub, Tylkowska Aleksandra

2011/2012

Andrzejewski Robert, Banaszek Patryk, Banaszek Sylwia, Bożek Weronika, Filipowicz Mateusz, Flak Paulina, Grudzień Hubert, Komorek Kacper, Łysiak Kacper, Mądra Natalia, Pogorzelski Marcin, Sabat Magdalena, Skoczek Paweł, Skoczek Piotr, Staros Mateusz, Szostak Jan

2010/2011

Andrzejewska Paulina, Czamara Michał, Dąbrowa Magdalena, Flak Weronika, Gładysz Kinga, Jasińska Paulina, Jaworska Malwina, Łuczyński Bartłomiej, Majek Rafał, Mądra Karolina, Wojdat Rafał, Zowczak Dominik, Zowczak Marzena 

2009/2010

w przygotowaniu

2008/2009

w przygotowaniu

2007/2008

w przygotowaniu

2006/2007

w przygotowaniu

2005/2006

w przygotowaniu

2004/2005

Czamara Agnieszka, Dąbrowa Olga, Filipowicz Emil, Frelik Paulina, Goliszewska Magdalena, Majek Daniel, Mądry Kamil, Mądry Piotr, Olechowski Jakub, Papiernik Ewa, Papiernik Wioleta, Skoczek Marlena, Skoczek Martyna, Żuraw Ignacy

2003/2004

Babik Magdalena, Banaszek Iwona, Dąbrowa Adam, Filipowicz Mariusz, Filipowicz Urszula, Gładysz Mirosław, Goliszewska Ewelina, Kaczmarczyk Damian, Kowalczyk Marlena, Łysiak Jakub, Malinowski Jan, Malinowski Patryk, Matyka Łukasz, Miśkurka Marcin, Zowczak Piotr