Uczniowie i Absolwenci

Do szkoły w Sokole obecnie uczęszcza …….  uczniów. Dziewczynek jest ……, a chłopców ……

Liczba uczniów w poszczególnych klasach w roku szkolnym 2017/2018 przedstawia się następująco:

Klasa Wychowawca Liczba uczniów Dziewczynek Chłopców
OP Dorota Wiśnicka 12
I Ewa Łysiak 5 0 5
II Edyta Flont 12 8 4
III ———— ——— ——— ———
IV Iwona Pieniak 15 5 10
V Katarzyna Napora 8 6 2
VI Janina Rudzka 8 3 5
VII Krzysztof Szostak 10 7 3
VIII ———- ———- ——— ———

ABSOLWENCI:

2015/2016

Banaszek Justyna, Banaszek Patrycja, Bieńko Weronika, Filipowicz Adriana, Kaczkowska Aleksandra, Kosmala Izabela, Kościesza Wiktoria, Wielgosz Filip, Wojdat Magdalena, Zakrzewski Jan

2014/2015

Babik Przemysław, Czamara Katarzyna, Dąbrowa Julia, Głowala Wojciech, Jasiński Mateusz, Rucińska Maria

2013/2014

Andrzejewski Jakub, Babik Bartosz, Bieńko Jakub, Błażejczyk Aleksander, Bożek Krystian, Dąbrowa Damian, Gładysz Emil, Gniadek Grzegorz, Kosmala Arkadiusz, Kościesza Maja, Maraszek Kamila, Maśniak Ewelina, Matyka Magdalena, Mądra Magdalena, Papiernik Paulina

2012/2013

Babik Cezary, Filipek Patryk, Ghazaryan Maretka, Kołaczek Katarzyna, Malinowska Roksana, Mądra Milena, Miśkurka Weronika, Strzemkowski Jakub, Tylkowska Aleksandra

2011/2012

Andrzejewski Robert, Banaszek Patryk, Banaszek Sylwia, Bożek Weronika, Filipowicz Mateusz, Flak Paulina, Grudzień Hubert, Komorek Kacper, Łysiak Kacper, Mądra Natalia, Pogorzelski Marcin, Sabat Magdalena, Skoczek Paweł, Skoczek Piotr, Staros Mateusz, Szostak Jan

2010/2011

Andrzejewska Paulina, Czamara Michał, Dąbrowa Magdalena, Flak Weronika, Gładysz Kinga, Jasińska Paulina, Jaworska Malwina, Łuczyński Bartłomiej, Majek Rafał, Mądra Karolina, Wojdat Rafał, Zowczak Dominik, Zowczak Marzena 

2009/2010

w przygotowaniu

2008/2009

w przygotowaniu

2007/2008

w przygotowaniu

2006/2007

w przygotowaniu

2005/2006

w przygotowaniu

2004/2005

Czamara Agnieszka, Dąbrowa Olga, Filipowicz Emil, Frelik Paulina, Goliszewska Magdalena, Majek Daniel, Mądry Kamil, Mądry Piotr, Olechowski Jakub, Papiernik Ewa, Papiernik Wioleta, Skoczek Marlena, Skoczek Martyna, Żuraw Ignacy

2003/2004

Babik Magdalena, Banaszek Iwona, Dąbrowa Adam, Filipowicz Mariusz, Filipowicz Urszula, Gładysz Mirosław, Goliszewska Ewelina, Kaczmarczyk Damian, Kowalczyk Marlena, Łysiak Jakub, Malinowski Jan, Malinowski Patryk, Matyka Łukasz, Miśkurka Marcin, Zowczak Piotr

Możliwość komentowania jest wyłączona.