Sukcesy

Rok szkolny 2016/2017

* 2 miejsce dla Sylwii Kosmali w IV Gminnym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

* wyróżnienie dla Nikoli Ghazaryan w IV Gminnym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

* 3 miejsce Bartłomieja Babika w XXII Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Żelechów

* 3 miejsce Krzysztofa Kosmali w XXII Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Żelechów

*wyróżnienie Julii Malinowskiej w XIII Gminnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek

*wyróżnienie Wiktorii Babik w XIII Gminnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek

*wyróżnienie Jakuba Dąbrowy w XIII Gminnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Rok szkolny 2015/2016

* wyróżnienie Zuzanny Zowczak w Konkursie Recytatorskim im. Kornela Makuszyńskiego kl. IV-VI , etap powiatowy

*2 miejsce Julii Jaworskiej w Konkursie Recytatorskim im. Kornela Makuszyńskiego   kl. I-III , etap powiatowy

* 1 miejsce Zuzanny Zowczak w Gminnym Konkursie Recytatorskim im. Kornela Makuszyńskiego kl. IV-VI ,

* 1 miejsce Julii Jaworskiej w Konkursie Recytatorskim im. Kornela Makuszyńskiego   kl. I-III , etap gminny

*2 miejsce Sebastiana Babika w XXI Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Żelechów

* 2 miejsce Michała Mądrego w tenisie stołowym w  XVII Otwartych Mistrzostwach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. I. W. Zakrzewskiego w Żelechowie

* 3 miejsce Agaty Kołaczek w tenisie stołowym w XVII Otwartych Mistrzostwach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. I. W. Zakrzewskiego w Żelechowie

* Wyróżnienie Aleksandry Kaczkowskiej w Gminnym Konkursie Plastycznym ” Szczęśliwa rodzina, bo …”

* 3 miejsce Aleksandry Kaczkowskiej w XII Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek

* 2 miejsce Martyny Kosmali w XII Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek

* 1 miejsce Patrycji Banaszek w XII Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek

Rok szkolny 2014/2015

* 3 miejsce Moniki Owczarczyk w XVI Mistrzostwach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie.

* 1 miejsce Julii Malinowskiej w XI Gminnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek

* 2 miejsce Patrycji Banaszek w XI Gminnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Rok szkolny 2013/2014

* 1 miejsce Julii Piórkowskiej w Gminnym Konkursie Plastycznym „Widok z mojego okna- obraz wyobraźnią malowany”

* 2 miejsce Mai Kościeszy w Gminnym Konkursie Plastycznym ” Widok z mojego okna- obraz wyobraźnią malowany”

* wyróżnienie dla Wojciecha Głowali w Gminnym Konkursie Plastycznym „Widok z mojego okna – obraz wyobraźnią malowany”

* Wyróżnienia dla: Piotra Babika, Aleksandry Kaczkowskiej, Aleksandra Błażejczyka, Arkadiusza Kosmali w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”

* 1 miejsce Eweliny Maśniak w X Powiatowym Konkursie Ortograficznym – etap gminny

* 1 miejsce Magdalena Matyka, Kamila Maraszek, Ewelina Maśniak w Gminnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II

* 1 miejsce Przemysława Babika w Gminnym Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II w moich oczach”

*1 miejsce Wiktorii Kościesza w Gminnym Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II w moich oczach”

* 3 miejsce Mateusza Jasińskiego w Gminnym Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II w moich oczach”

* 1 miejsce Piotra Babika w Turnieju Tenisa Stołowego im. Janusza Strzałkowskiego o Puchar Tygodnika Siedleckiego

* 2 miejsce Przemysława Babika w Indywidualnych Biegach Przełajowych na szczeblu powiatowym w Miętnem

* 2 miejsce drużyny piłkarskiej w składzie: Babik Przemysław, Głowala Wojciech, Filipowicz Wojciech, Krzysztof Kosmala, Babik Mikołaj, Wielgosz Filip i Arek Kosmala w eliminacjach gminnych Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.

Rok szkolny 2012/2013

*2 miejsce Macieja Babika w Ogólnopolskiej akcji „Cała Polska biega” na szczeblu gminnym.

* 3 miejsce Weroniki Miśkurki – 58 Turniej Tenisa Stołowego Tygodnika Siedleckiego o Puchar red. Janusza Strzałkowskiego. Eliminacje powiatu garwolińskiego

* 2 miejsce Jakuba Andrzejewskiego – 58 Turniej Tenisa Stołowego Tygodnika Siedleckiego o Puchar red. Janusza Strzałkowskiego. Eliminacje powiatu garwolińskiego

* 1 miejsce Przemysława Babika – 58 Turniej Tenisa Stołowego
Tygodnika Siedleckiego o Puchar red. Janusza Strzałkowskiego. Eliminacje powiatu garwolińskiego

*1 miejsce Weroniki Miśkurki w XIV Otwartych Mistrzostwach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Żelechowie w tenisie stołowym

* 2 miejsce Jakuba Andrzejewskiego w XIV Otwartych Mistrzostwach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Żelechowie w tenisie stołowym

*3 miejsce Weroniki Miśkurki w XVIII Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Żelechów

*1miejsce Piotra Babika w „100 Turniejów Tenisa Stołowego dla Jurka” w Puznówce

* 3 miejsce Jakuba Andrzejewskiego w „100 Turniejów Tenisa Stołowego dla Jurka” w Puznówce

*wyróżnienie Patrycji Banaszek w IX Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek

*1 miejsce Maretki Ghazaryan w IX Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek

*4 miejsce Weroniki Miśkurki w eliminacjach powiatowych biegów przełajowych w Żelechowie

Rok szkolny 2011/2012

* 2 miejsce Magdaleny Wojdat w XXIX Konkursie Recytatorskim                                         im. K. Makuszyńskiego (szczebel gminny)

* 2 miejsce Kamili Maraszek w XXIX Konkursie Recytatorskim im. K. Makuszyńskiego (szczebel gminny)

* wyróżnienie Aleksandry Kaczkowskiej w XXIX Konkursie Recytatorskim im. K. Makuszyńskiego (szczebel gminny)

* 1 miejsce Marysi Rucińskiej w III Gminnym Konkursie Piosenki Dziecięcej i Szkolnej

* 2 miejsce Przemka Babika w III Gminnym Konkursie Piosenki Dziecięcej i Szkolnej

* 3 miejsce Julii Dąbrowy w III Gminnym Konkursie Piosenki Dziecięcej i Szkolnej

* 1 miejsce Jana Szostaka w Gminnym Konkursie Ortograficznym

* 1 miejsce Roberta Andrzejewskiego w XI Otwartych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym ZSP im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie

* 2 miejsce Kacpra Łysiaka w XI Otwartych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym ZSP im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie

* 3 miejsce Kacpra Komorka w XI Otwartych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym ZSP im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie

* 2 miejsce Sylwii Banaszek w XI Otwartych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym ZSP im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie

* 1 miejsc Wojciecha Głowali w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego

* 2 miejsce Przemysława Babika w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego

*1 miejsce Kacpra Łysiaka w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego

*2 miejsce Roberta Andrzejewskiego w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego

* 3 miejsce Jakuba Andrzejewskiego w XVII Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Żelechów

*3 miejsce Weroniki Miśkurki w XVII Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Żelechów

* 2 miejsce Kacpra Komorka w XVII Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Żelechów

* 3 miejsce Mateusza Filipowicza w XVII Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Żelechów

* 1 miejsce Kacpra Łysiak w 57 Turnieju Tenisa Stołowego Tygodnika Siedleckiego (eliminacje powiatowe)

*2 miejsce Kacpra Komorka w 57 Turnieju Tenisa Stołowego Tygodnika Siedleckiego (eliminacje powiatowe)

* 3 miejsce Jakuba Andrzejewskiego w 57 Turnieju Tenisa Stołowego Tygodnika Siedleckiego (eliminacje powiatowe)

* 3 miejsce Przemysława Babika w VIII Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek

* wyróżnienie Kamili Maraszek w VIII Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek

* 1 miejsce Kuby Andrzejewskiego w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego WOŚP (Gończyce) Kat. chłopcy I-IV

* 1 miejsce Kacpra Łysiaka w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego WOŚP (Gończyce)

* 2 miejsce Kacpra Komorka w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego WOŚP (Gończyce)

* 3 miejsce Weroniki Miśkurki w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego WOŚP (Gończyce)

*2 miejsce Kacpra Łysiaka w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego LZS (Sobolew)    *4 miejsce Weroniki Miśkurki w indywidualnych biegach przełajowych na szczeblu regionalnym(Siedlce)                                                                                                                               * 3 miejsce Weroniki Miśkurki w indywidualnych biegach przełajowych na szczeblu powiatowym(Żelechów);                                                                                                                          * 8 miejsce Przemysława Babika w indywidualnych biegach przełajowych na szczeblu powiatowym(Żelechów);

Rok szkolny 2010/2011

  • 3 miejsce Magdaleny Dąbrowa w Regionalnym Festiwalu Pieśni i Piosenki Religijnej;
  • 2 miejsce Aleksandra Błążejczyka w akcji „Cała Polska biega” kat. I-III;
  • 3 miejsce Kacpra Komorka w akcji „Cała polska biega” kat. IV- VI
  • 3 miejsce Magdaleny Dąbrowa w II Gminnym Konkursie Piosenki Dziecięcej i Szkolnej kat.IV-VI;
  • 3 miejsce Wojciecha Głowali w II Gminnym Konkursie Piosenki Dziecięcej i Szkolnej kat.I-III;
  • 2 miejsce Kamili Maraszek w II Gminnym Konkursie Piosenki Dziecięcej i Szkolnej kat. I-III;
  • 1 miejsce Przemysława Babika w II Gminnym Konkursie Piosenki Dziecięcej i Szkolnej kat.I-III;
  • 3 miejsce Kacpra Łysiaka w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Żelechowa;
  • 3 miejsce Weroniki Miśkurki w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Żelechowa;
  • 1 miejsce Kacpra Komorka w XII Otwartych Mistrzostwach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie;
  • 2 miejsce Kacpra Łysiaka w XII Otwartych Mistrzostwach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie;
  • 2 miejsce Jakuba Andrzejewskiego w III Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Garwolińskiego
  • 1 miejsce Kacpra Łysiaka w III Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Garwolińskiego;
  • 3 miejsce drużyny: Kacper Komorek- Kacper Łysiak w Powiatowych Zawodach Tenisa Stołowego
  • 3 miejsce Weroniki Miśkurki w indywidualnych biegach przełajowych na szczeblu powiatowym;
  • 7 miejsce Magdaleny Sabat w indywidualnych biegach przełajowych na szczeblu powiatowym;
  • udział Magdaleny Sabat w indywidualnych biegach przełajowych w Siedlcach – etap regionalny(międzypowiatowy);
  • 3 miejsce Magdaleny Dąbrowa w VII Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek;
  • 2 miejsce Marysi Rucińskiej w VII Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek;
  • 1 miejsce Kingi Gładysz w VII Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek;

Rok szkolny 2009/2010

w przygotowaniu

Rok szkolny 2008/2009

  • Wyróżnienie Piotra Papiernika w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek,
  • I miejsce Kacpra Łysiaka w międzyszkolnym turnieju tenisa stołowego w Anielowie kat. I-III
  • II miejsce Kacpra Komorka w międzyszkolnym turnieju tenisa stołowego w Anielowie kat. I-III
  • I miejsce Marcina Papiernika w międzyszkolnym turnieju tenisa stołowego w Anielowie kat. IV-VI
  • II miejsce Kacpra Łysiaka w II Gminnym Konkursie Wielkanocnym kat. klasy 0-III
  • II miejsce Kamili Babik w II Gminnym Konkursie Wielkanocnym kat IV-VI
  • Wyróżnienie Piotra Papiernika w II Gminnym Konkursie Wielkanocnym kat. kl. IV-VI
  • I miejsce (etap gminny) Aleksandry Filipek w Konkursie Recytatorskim im Kornela Makuszyńskiego
  • II miejsce (etap gminny) Eweliny Kołaczek w Konkursie Recytatorskim im. Kornela Makuszyńskiego

Rok szkolny 2007/2008

  • III miejsce w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego -100 Turniejów dla Jerzego- (Kacper Łysiak)
  • II miejsce w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego -100 Turniejów dla Jerzego- (Paulina Banaszek)
  • VI miejsce w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego -100 Turniejów dla Jerzego- (Bartłomiej Łuczyński)
  • I miejsce w Międzynarodowych Zawodach Tenisa Stołowego w Radości (Marcin Papiernik)
  • II miejsce w Międzynarodowych Zawodach Tenisa Stołowego w Radości (Aleksandra Filipek)
  • VII miejsce w Międzynarodowych Zawodach Tenisa Stołowego w Radości (Rafał Majek)
  • III miejsce w Gminnym Konkursie -Szczęśliwi bez uzależnień- (Piotr Papiernik)
  • I miejsce w szkolnym konkursie wiedzy -Cud Bożego narodzenia- (Kamila Babik)
  • I miejsce w szkolnym konkursie na szopkę bożonarodzeniową (Marcin Dąbrowa)
  • Nagroda za szopkę bożonarodzeniową w VII Powiatowym Konkursie organizowanym przez Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie (Weronika Bożek)
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej w Garwolinie (Klaudia Gładysz)
  • II miejsce w Gminnym Konkursie na najładniejszą palmę kl. 0-III (Magdalena Matyka)
  • I miejsce w Gminnym Konkursie na najładniejszą palmę kl. IV-VI (kl. IV)
  • III miejsce w Gminnym Konkursie na najładniejszą palmę kl. IV-VI (kl. VI)
  • Wyróżnienie w Gminnym Konkursie na najładniejszą palmę (kl. V)
  • Wyróżnienie w Gminnym Konkursie na najładniejszą palmę (kl. I)
  • I miejsce w Gminnym Plastycznym Konkursie Ekologicznym kl. I-III (Jan Szostak)
  • Wyróżnienie w Gminnym Plastycznym Konkursie Ekologicznym kl. I-III (Michał Kaczkowski)
  • I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim (Patryk Banaszek)
  • II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim (Klaudia Gładysz)
  • Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytatorskim (Aleksandra Filipek)
  • Wyróżnienie w powiatowym konkursie -Eurowizja 2008- (Angelika Dąbrowa)

Dodaj komentarz