Dzień Edukacji Narodowej

Nasza szkoła  obchodziła dziś Dzień Nauczyciela. O godzinie 11.00 odbył się uroczysty apel, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie szkoły, nauczyciele, pracownicy obsługi i przedstawiciele Rady Rodziców. Dzieci w wypowiedzianych wierszem i piosenką słowach, dziękowali nauczycielom za przekazywaną wiedzę, poświęcony czas, opiekę i troskę.  W części artystycznej nie zabrakło również, humorystycznej scenki dotyczącej aktywności uczniów na lekcji. Scenkę przygotowali uczniowie klasy szóstej. Po części artystycznej Pani dyrektor Dorota Wiśnicka złożyła na ręce Rady Pedagogicznej serdeczne życzenia wytrwałości i sukcesów w dalszej pracy dydaktycznej. Nauczycielom wręczyła pamiątkowe dyplomy i nagrody. Do życzeń  dołączyli się również rodzice i uczniowie, wręczając piękne kwiaty.

W imieniu wszystkich pracowników oświaty serdecznie dziękujemy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uroczystości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.