Dzień Kobiet

8 marca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet Chłopcy z klas 0-III przygotowali przepiękne życzenia i słodki upominek dla każdej dziewczynki. Wszystkim Paniom życzymy samych cudownych chwil, dużo uśmiechu i radości.

Z okazji Dnia Kobiet również Samorząd Uczniowski pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich Kobiet społeczności szkolnej. Wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze Drogie Panie! Z okazji Dnia Kobiet pragnę złożyć Wam życzenia, wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, by w każdym dniu roku uśmiech na twarzy gościł tak samo często jak w tym dniu. Bądźcie zawsze szczęśliwe, złym losom nieznane, uprzejme, czułe, tkliwe, przez wszystkich kochane!!