Dzień Mamy – dzieci dziękują swoim rodzicom

26 maja obchodzimy niezwykle ważne święto jakim jest Dzień Matki. Nie zapominajmy także o naszych tatusiach, choć ich święto dopiero za miesiąc. Tak więc, czy mamie czy tacie, należy się już dziś moc uścisków, tysiące buziaków i miliony bukietów ciepłych słów za ich bezwarunkową miłość i troskę!!! Niestety, nie możemy w tym roku zrobić z dziećmi wspólnego programu w szkole dla naszych rodziców, więc spróbowaliśmy zrobić to zdalnie, najlepiej jak tylko potrafiliśmy w danej chwili. Niech to, co wyraziły dzieci w mowie, piśmie, piosence, wierszu, a nawet w grze na instrumencie, będzie dla Was drodzy rodzice czymś, czym dzieci chciały wyrazić swą miłość i podziękowanie za wasz trud ich wychowania. Zacznijmy od życzeń:

Po tak pięknych życzeniach czas na STO LAT dla MAMY I TATY

Po odegraniu Sto lat czas na prace plastyczne zrobione od serca przez dzieci

Po pięknej galerii prac wykonanych dzieci dla swoich mam i tatusiów zapraszamy na taniec

Po tańcach dzieci zapraszają na koncert piosenek

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Uroczystości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.