Dzień Nauczyciela 2014

15 października w naszej szkole odbyły się uroczystości związane z Dniem Edukacji Narodowej. Na spotkaniu obecni byli nauczyciele obecnie uczący w szkole, nauczyciele emeryci i emerytowani pracownicy obsługi. Po uroczystej akademii w wykonaniu uczniów klas IV-VI, nauczyciele wraz z obsługą otrzymali życzenia od całej społeczności szkolnej, rodziców i dyrektora szkoły. Nagrody dyrektora szkoły otrzymali nauczyciele: Edyta Flont, Dorota Wiśnicka, Teresa Kaczkowska, Longina Głowala, Katarzyna Napora, Janina Rudzka, Anna Lis, ks. Adam Potapczuk oraz pracownicy obsługi: Halina Frelik, Maria Flak i Andrzej Rogala.  Nagrodę Wójta Gminy odebrała w tym roku Ewa Łysiak.

DSC01805 DSC01809 DSC01811 DSC01813 DSC01815 DSC01816

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uroczystości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.