Gminne obchody Święta Niepodległości z udziałem uczniów naszej szkoły

11 listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w gminnych obchodach 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Pani dyrektor wraz z delegacja uczniów klasy ósmej, uczestniczyła we mszy świętej w intencji Ojczyzny sprawowanej przez ks. kanonika Andrzeja Oworuszkę w kościele parafialnym w Sobolewie. Następnie delegacja złożyła kwiaty pod pomnikiem ku czci pomordowanych Polaków w latach 1939-1944. Od godziny 14.00 w sali widowiskowej trwał koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu Zespołu Ludowego z Gończyc. Laureatom, wśród których byli również nasi uczniowie, Wójt Gminy Andrzej Koszutski wręczył dyplomy i nagrody za udział w Gminnych Konkursach Patriotycznych. Laureaci konkursu muzycznego wystąpili przed licznie zgromadzona publicznością prezentując swoje umiejętności wokalne.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sukcesy, Uroczystości, Wyjazdy i warszataty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.