Gminny Turniej Tenisa Stołowego WOŚP

Imprezą towarzyszącą XX Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gminie Sobolew był Gminny Turniej Tenisa Stołowego rozegrany na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Gończycach, w którym wzięło udział 92 zawodników w czterech kategoriach wiekowych. Nie zabrakło również uczniów naszej szkoły. Wszyscy dzielnie rywalizowali o pamiątkowe statuetki przyznawane za miejsca na podium. Wśród nagrodzonych znaleźli się: Weronika Miśkurka, która w kategorii dziewczęta klas IV-VI zajęła 3 miejsce, Kacper Komorek – 2 miejsce i Kacper Łysiak – 1 miejsce w kategorii chłopcy klas V-VI oraz Jakub Andrzejewski , który był niepokonany w kategorii chłopcy klas I-IV. Wszystkim zwycięzcom i  uczestnikom gratulujemy i trzymamy kciuki w kolejnych turniejach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akcje społeczne, Sukcesy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.