I Międzyszkolne dyktando w języku obcym.

1 marca 2023 r. w siedzibie MSCDN Wydział w Siedlcach odbył się finał I Międzyszkolnego dyktanda w języku obcym dla uczniów szkół podstawowych z Miasta Siedlce oraz powiatów siedleckiego, łosickiego, węgrowskiego, sokołowskiego i garwolińskiego. Po eliminacjach szkolnych 99 uczniów stanęło do rywalizacji w 4 kategoriach: język angielski, język niemiecki, język rosyjski oraz język polski jako obcy. Naszą szkołę reprezentowały Gabriela Stodulska i Dominika Staros w kategorii język angielski. Dziewczyny zdobyły ponad 80% punktów. Podczas sprawdzania prac oraz dogrywek uczniowie uczestniczyli w zajęciach warsztatowych. (I.P)