II Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

20160302_111947Już po raz drugi na przełomie stycznia i lutego rozegrano  szkolny turniej tenisa stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły w Sokole. W rywalizacji wzięło udział 25 uczniów z klas IV-VI z podziałem na dziewczęta i chłopców. System rozgrywek polegał na rozegraniu meczy „każdy z każdym”. Większość meczy była bardzo zacięta i niezwykle emocjonująca. Oto wyniki:                                                                                                                                                                                                                                                      Dziewczęta:                                                                                                                                               1 miejsce – Magdalena Wojdat (VI)                                                                                               2 miejsce – Izabela Kosmala (VI)                                                                                                         3 miejsce – Agata Kołaczek (V)

Chłopcy:                                                                                                                                                      1 miejsce – Michał Mądry (V)                                                                                                          2 miejsce – Piotr Babik (V)                                                                                                                   3 miejsce – Filip Wielgosz (VI)

Pamiątkowe medale i statuetki dla zwycięzców ufundowała i wręczyła dyrektor szkoły Longina Głowala.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.