III miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego

Ogromnym sukcesem zakończył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego rozegrany na hali sportowej w Sobolewie. Drużyna, w skład której weszli uczniowie klasy piątej: Kacper Łysiak i Kacper Komorek we wspaniałym stylu wywalczyli III miejsce.  Chłopcy zostali rozstawieni w grupie D, gdzie ich rywalami były drużyny z Korytnicy i Sobolewa II. Nasz duet nie miał równych w grupie pewnie wygrywając wszystkie mecze. W ćwierćfinale spotkali się z drużyną z Garwolina wygrywając mecz 3:1. Następnym przeciwnikiem była I drużyna z Sobolewa. Po niezwykle  dramatycznym meczu musieli uznać wyższość swoich kolegów przegrywając mecz 2:3. Pozostała więc walka o trzecie miejsce. Swoją wielką szansę wykorzystali pewnie ( choć nerwów nie brakowało!!!) pokonując kolegów z Anielowa 3:0. Najwyraźniej doświadczenie jakie zdobyli grając ze sobą od klasy pierwszej i liczne udziały w podobnych turniejach dało pozytywne rezultaty. Warto nadmienić, że naszą szkołę na tych zawodach reprezentował II zespół : Robert Andrzejewski i Rafał Majek. Trafili oni do grupy z zawodnikami z Garwolina i Żelechowa. Walczyli dzielnie, ale niestety nie udało im się wyjść z grupy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Sukcesy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na III miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego

1. kacper . Ł pisze:

to ja na tych zawodach.

Możliwość komentowania została wyłączona.