Kinga, Marysia i Magda na podium

Ogromnym sukcesem dla naszych uczniów zakończył się VII Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek, który odbył się w święto Trzech Króli w Sobolewie. W wypełnionej po brzegi sali widowiskowej sześcioro artystów naszej szkoły stanęło do rywalizacji o miejsca w tegorocznej edycji konkursu. W kategorii klas O-III wystąpili: Przemek Babik, Kamila Maraszek i zdobywczyni II miejsca Marysia Rucińska. W kategorii klas IV-VI dzielnie reprezentowały nas dziewczyny z klasy szóstej: Malwina Jaworska, Magdalena Dąbrowa, która „przyzwyczaiła” nas do III miejsc oraz rewelacyjnie w tym dniu śpiewająca Kinga Gładysz. Pastorałką „Zornicka” wyśpiewała dla siebie i naszej szkoły pierwsze miejsce! Wielkie gratulacje dla wszystkich śpiewających i życzenia dalszych sukcesów!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy, Sukcesy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.