Otwarcie świetlicy wiejskiej i nadanie sztandaru dla OSP

16 września cała społeczność naszej szkoły bardzo aktywnie włączyła się w uroczystości środowiskowe, jakimi było otwarcie świetlicy wiejskiej i nadanie sztandaru dla OSP w Sokole. Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli – Doroty Wiśnickiej, Katarzyny Napory i Krzysztofa Szostaka przygotowali program artystyczny. W trakcie uroczystości dzieci otrzymały również nagrody za udział w konkursie plastycznym o tematyce strażackiej pt. ” Jak cię widzą, tak cię malują” Warto podkreślić duże zaangażowanie rodziców, którzy  przygotowali liczne stoiska gastronomiczne oraz loterię fantową, którą poprowadziły panie: Janina Rudzka i Iwona Pieniak.  Dochód z imprezy został przeznaczony na zakup zabawek dla najmłodszych dzieci w naszej szkole. W czasie trwania uroczystości w  naszej szkole gościła wicemarszałek senatu p. Maria Koc, która już w czasie przemówień bardzo ciepło wypowiedziała się o naszej szkole.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akcje społeczne, Uroczystości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.