Podsumowanie konkursu plastycznego KRUS

25 czerwca w naszej szkole odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego zorganizowanego przez KRUS, którego celem było uświadomienie dzieciom pracujących w gospodarstwach o czyhających niebezpieczeństwach. Konkurs miał etap gminny, powiatowy i wojewódzki. na etapie gminnym nagrody otrzymali: Jan Szostak, Przemysław Babik, Marysia Rucińska,Julia Dąbrowa, Aleksander Błażejczyk. Wyróżnienia na etapie powiatowym powędrowały w ręce Kacpra Łysiaka. Na etapie wojewódzkim została zauważona i nagrodzona praca najmłodszego w tej grupie Wojtka Użyczyna, który swoją nagrodę odbierał w Urzędzie Marszałkowskim w Warszawie. Ponadto wraz z mamą zwiedzał Pałac Prezydencki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy, Sukcesy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.