Prezentacja klasy siódmej w ramach innowacji pedagogicznej

Uczniowie klasy siódmej przedstawili społeczności szkolnej klas 1-6, którego celem było poznawanie poszczególnych krajów Europy pod względem geograficznym, historycznym, kulturowym i turystycznym, poznanie dziedzictwa cywilizacyjnego Europy, rozwijanie umiejętności pracy z mapą, rozwijanie umiejętności współpracy, pracy w grupie oraz komunikacji czy rozwijanie umiejętności prawidłowego i skutecznego wykorzystania technologii informacyjno – komunikacyjnych. Uczniowie klasy siódmej zaprezentowali państwo Włochy. Z prezentacji dowiedzieliśmy się o położeniu Włoch, stolicy i największych miast, wysłuchaliśmy hymnu, poznaliśmy symbole narodowe – flagę i godło. Uczniowie zaprezentowali również katalog wynalazków, które stworzyli Włosi. Nie zabrakło również przewodnika po zabytkach i przepisów na pizzę. (K.S)