Rok szkolny 2019/2020 zakończony.

We wtorek 23 czerwca 2020 r. odbyła się uroczystość pożegnania uczniów klasy ósmej naszej szkoły oraz uroczyste rozdanie nagród i dyplomów dla wszystkich uczniów za rok szkolny 2019/2020. Spotkanie odbyło się w Świetlicy Wiejskiej w Sokole z zachowaniem dystansu społecznego z powodu pandemii koronawirusa. W obecności wójta Gminy Sobolew Pana Macieja Błachnio, dyrektor Longina Głowala, dokonała podsumowania kończącego się roku szkolnego. Podziękowała uczniom za trud i wysiłek w zdobywaniu wiedzy, rodzicom za pomoc organizacji zdalnego nauczania i nauczycielom za kolejny rok wytrwałej pracy. Tego dnia największą uwagę skupili na sobie uczniowie klasy ósmej, którzy ukończyli II etap edukacji i opuszczają mury naszej szkoły. Złożyli oni uroczyste ślubowanie i zostali pożegnani przez młodszych kolegów z klasy VII. Klasa III pożegnała się z I etapem edukacji. Następnie rozpoczęło się rozdanie nagród i dyplomów dla uczniów oraz podziękowania dla rodziców za nieopisaną pomoc w procesie edukacji. Wszystkim gratulujemy i życzymy dobrego wypoczynku.

Dnia 26 czerwca 2020 r. uczniowie naszej szkoły odebrali świadectwa. W kościele parafialnym p.w. Św. Trójcy w Gończycach została odprawiona msza święta, następnie uczniowie przybyli do szkoły i odebrali świadectwa. W tym roku szkolnym mury naszej szkoły opuściło 8 uczniów. Absolwentom życzymy wielu sukcesów, wiary w swoje możliwości na dalszych etapach swojej edukacji. Wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły życzymy zasłużonego wypoczynku i bezpiecznego powrotu do szkoły w nowym roku szkolnym.(JR)