REKRUTACJA do oddziałów przedszkolnych i szkoły

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Sokole informuje o kolejnych terminach postępowania rekrutacyjnego

01.03.2023 r. – 15.03.2023 r. –składanie wniosków o przyjęcie do oddziałów przedszkolnych 3-4 latków i 5-6 latków wraz  z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków i kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym. Wnioski należy pobrać ze strony internetowej  www.szkolasokol.edu.pl (zakładka REKRUTACJA) lub bezpośrednio  od wychowawców (sala nr 2 lub nr 3.) Wnioski należy złożyć w odpowiednim terminie do wychowawców oddziałów  przedszkolnych.

24.02.2023 r. – 17.03.2023 r. Składanie wniosków o przyjęcie do klasy pierwszejszkoły podstawowej wraz  z dokumentami i oświadczeniami.Wnioski należy pobrać ze strony internetowej  www.szkolasokol.edu.pl (zakładka REKRUTACJA) lub bezpośrednio  od wychowawców (sala nr 2 lub sala nr 3.) Wnioski należy złożyć w odpowiednim terminie do wychowawców oddziałów przedszkolnych.