Ślubowanie klasy pierwszej

W dniu 28 października w obecności P. Dyrektor, nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów oraz rodziców, do grona uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Sokole zostało przyjętych 7 tegorocznych pierwszoklasistów. Uroczystość rozpoczęła P. Dyrektor Longina Głowala, witając wszystkich zgromadzonych gości, a szczególnie bohaterów tego ważnego wydarzenia. Program artystyczny rozpoczęły uczennice klasy III, zapewniając pierwszaków o swojej pomocy. W rolę konferansjerów wcieliły się dwie uczennice klasy VIII. Po skończonej części artystycznej, w obecności pocztu flagowego, pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie. Następnie P. Dyrektor dokonała aktu pasowania, wręczyła także każdemu legitymację szkolną. Uczniowie zasadzili przed szkołą pamiątkową różę. A w klasie czekała na wszystkich słodka niespodzianka przygotowana przez Rodziców. (K.K)