Ślubowanie pierwszoklasistów

18 października to bardzo wyjątkowy dzień w życiu każdego pierwszaka naszej szkoły. Właśnie wtedy odbyło się uroczyste ślubowanie, a tym samym przyjęcie w poczet uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Sokole. Do tego grona zostało włączonych 9 uczniów. Po sprawdzeniu przez Krainy Wiedzy, Mądrości, Muzyki i Miłości stanu posiadanej wiedzy niezbędnej do rozpoczęcia nauki w klasie pierwszej, uczniowie przystąpili do złożenia uroczystego ślubowania. Następnie zostali przez panią dyrektor pasowani  na uczniów i otrzymali pamiątkowe dyplomy. Od rodziców i księdza proboszcza obdarowani zostali książkami, pomocami szkolnymi i słodyczami. Tradycyjnie po ślubowaniu odbyło się sadzenie drzewka w ogrodzie szkolnym. Atrakcją były balony wypuszczone w niebo przez dzieci z życzeniem, które chcą aby się spełniło. Rodzice przygotowali z racji tej uroczystości poczęstunek dla dzieci i kadry pedagogicznej.

Klasie pierwszej życzymy samych sukcesów i spełnienia życzeń!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uroczystości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.