Spotkanie wigilijne

W poniedziałkowe popołudnie 20 grudnia odbyło się w naszej szkole spotkanie wigilijne. Wraz z zaproszonymi gośćmi spędziliśmy ten dzień w wyjątkowej i bardzo świątecznej atmosferze. Szkoła wypiękniała, bo uczniowie ustroili ją własnoręcznie wykonanymi ozdobami i stroikami.
W scenografii szopy betlejemskiej dzieci przypomniały stworzenie świata, grzech Adama i Ewy, Narodzenie Jezusa i czasy współczesne. Wszystko to zostało przeplatane kolędami, które w wykonaniu dzieci chwytały za serce.
Następnie były wystąpienia Pani dyrektor oraz ks. . Michała. Z ich słów usłyszeliśmy wiele serdecznych życzeń dla dzieci, rady pedagogicznej, pracowników szkoły i rodziców, którzy bardzo licznie wzięli udział w naszym spotkaniu. Przepełnieni radosnym duchem świąt wysłuchaliśmy Ewangelii o Narodzeniu Jezusa, dzieliliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie serdeczne życzenia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uroczystości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.