Sukces na Powiatowej Eurowizji

29 maja 2018 r.  w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 CKU im. Bohaterów Westerplatte  w Garwolinie odbył się XIII Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej. Celem festiwalu było promowanie kultury europejskiej oraz prezentacja dorobku artystycznego uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu naszego powiatu. Na festiwalu wystąpiło ponad 100 wykonawców, którzy zaprezentowali utwory ulubionych kompozytorów. Przeważały piosenki anglojęzyczne oraz w języku polskim. Uczestnicy byli oceniani w kategoriach: soliści, zespoły wokalne, zespoły wokalno-instrumentalne w odpowiednich kategoriach wiekowych. Poziom artystyczny uczestników konkursu był bardzo wysoki, ponieważ większość wykonawców jest uczniami szkół muzycznych. Wiadomość, która ucieszy wszystkich,to sukces naszej uczennicy Wiktorii Babik (kl. 7), która zaśpiewała piosenkę z repertuaru Edyty Geppert „Szukaj mnie”. Wiktoria z rąk Starosty Powiatu Garwolińskiego Marka Chciałowskiego  odebrała wyróżnienie.  Do konkursu przygotował ją Krzysztof Szostak. Wiktorii gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy, Sukcesy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.