Dzień Edukacji Narodowej

Każdego roku w naszej szkole obywa się wspaniała uroczystość upamiętniająca święto Komisji Edukacji Narodowej. W tym roku akademię pod tytułem „Lekcja pod tytułem Dzień Nauczyciela ” przygotowali uczniowie Samorządu Szkolnego pod kierunkiem opiekunów Aleksandry Kępki i Krzysztofa Szostaka. Oczywiście głównymi adresatami uroczystości byli nauczyciele oraz pracownicy obsługi. W słowie mówionym i śpiewanym dominowały słowa wdzięczności i podziękowania za trudy pracy. . Pani dyrektor Dorota Wiśnicka wręczyła nagrody dyrektora szkoły wszystkim nauczycielom. . Nauczycielka języka polskiego Katarzyna Napora została wytypowana do nagrody wójta gminy. Na zakończenie Rada Rodziców wraz z wychowankami wręczyła nauczycielom kwiaty i tort.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Uroczystości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.