Tradycje wielkanocne

4 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczystość, której punktem kulminacyjnym było wspólne dzielenie jajkiem. Pani dyrektor Dorota Wiśnicka złożyła uczniom, nauczycielom, rodzicom i obsłudze najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Przewodniczący Samorządu Szkolnego – Jasio Szostak złożył w imieniu społeczności szkolnej życzenia dla Pani dyrektor oraz Rady Pedagogicznej. Uczniowie klasy III przypomnieli społeczności szkolnej tradycje   i zwyczaje związane z Wielkim Tygodniem     i Wielkanocą. Dzięki życzliwości firmy SANTE uczniowie klas 0-VI otrzymali słodycze. Wszyscy w tym dniu poczuli  podniosłą atmosferę zbliżających się świąt.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uroczystości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.