Turniej Orlika w Gończycach

Celem organizacji IV TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA jest promowanie wśród dzieci i młodzieży sportowej aktywności i zasad rywalizacji fair play, aktywizacja lokalnych społeczności oraz zachęta do organizowania różnych działań sportowych na obiektach wybudowanych w ramach programu „Moje boisko – ORLIK 2012” .
Turniej Orlika przeznaczony jest dla drużyn piłkarskich dziewcząt i chłopców w kategoriach wiekowych 10 – 11 oraz 12 – 13 lat. W rozgrywkach mogą uczestniczyć reprezentacje szkół lub klas, drużyny Uczniowskich Klubów Sportowych, jak również tzw. „dzikie drużyny”.
W turnieju zorganizowanym na Orliku w Gończycach wzięły udział dwie drużyny z naszej szkoły. W grupie młodszej nasi uczniowie zagrali w składzie: Wojciech Głowala, Przemysław Babik, Filip Wielgosz, Arkadiusz Kosmala, Krzysztof Kosmala, Wojciech Filipowicz, Piotr Babik, Mikołaj Babik zdobywając drugie miejsce. Mecz z II drużyną z Gończyc wysoko wygrali 5:0, z Anielowem zremisowali bezbramkowo i przegrali z I drużyną z Gończyc- tryumfatorami tej grupy wiekowej. Druga drużyna zagrała w składzie: Arkadiusz Kosmala, Jakub Andrzejewski, Jakub Bieńko, Aleksander Błażejczyk, Grzegorz Gniadek, Damian Dąbrowa przegrała wszystkie swoje mecze i zajęła czwarte miejsce w Turnieju. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe koszulki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sukcesy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.