Udział w Powiatowym Festiwalu Piosenki Patriotyczno-Religijnej

4 listopada 2021r.w auli Zespołu Szkół nr 1 w Garwolinie odbył się Powiatowy Festiwal Piosenki Patriotyczno-Religijnej „Młodzi dla Niepodległej”. Celem festiwalu było promowanie wartości patriotycznych, prezentacja dorobku artystycznego solistów, inspirowanie wykonawców do dalszych poszukiwań, doskonalenie warsztatu, konfrontacja, oraz aktywizacja środowisk twórczych.  W tegorocznej edycji festiwalu wzięła udział zaskakująco duża liczba uczestników. W Ekonomiku wystąpiło aż 45 solistów. Wśród nich uczniowie naszej szkoły, którzy bardzo dobrze zaprezentowali się na scenie ze swoimi interpretacjami piosenek patriotycznych. Szkołę w konkursie reprezentowali: Martyna Kosmala i Jan Zowczak, którzy zaprezentowali się w kategorii solistów klas IV-VI. Uczniowie otrzymali dyplomy wyróżnienia i pamiątkową książkę.   Prezentowane utwory oceniało jury w składzie: Julian Czaporowski, Tadeusz Talarek i Wojciech Zając. Była to bardzo dobra promocja naszej placówki w powiecie garwolińskim. Wykonawcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.(K.S)