VIII Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Blisko trzydziestu młodych uczestników ze szkół w Anielowie, Gończycach, Kaleniu, Sokole i Sobolewie wzięło udział w VIII Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek, który zorganizowali instruktorzy kultury w Sali Widowiskowej Urzędu Gminy w Święto Trzech Króli.Cieszy fakt, że każdego roku nie maleje liczba wykonawców, dziewcząt i chłopców, którzy chcą śpiewać Nowonarodzonemu Jezusowi. Nasza szkołę w konkursie reprezentowali – Przemysław Babik(kl.3) zdobywca 3 miejsca, Kamila Maraszek(kl.4), która zdobyła wyróżnienie oraz Julia Dąbrowa(kl.3), Patryk Banaszek (kl.6) i Natalia Mądra (kl.6). Warto podkreślić, że naszych uczniów swoją obecnością wspierała Pani dyrektor Dorota Wiśnicka oraz wychowawcy Janina Rudzka i Katarzyna Napora.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy, Sukcesy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.