Weronika z 4 miejscem w rejonie!!!

Kilometry przebiegnięte wokół szkolnego boiska, wspaniały bieg na zawodach na szczeblu powiatowym pozwoliły Weronice Miśkurce (kl.5) na start w biegach przełajowych na szczeblu regionalnym. 11 października na terenie Zalewu Muchawka w Siedlcach, Weronika stanęła wraz z 53 zawodniczkami z klas piątych z 7 powiatów by walczyć o jak najlepsze miejsce. Dystans 800 metrów dla naszej reprezentantki po raz kolejny nie okazał się straszny. W zawodach w Siedlcach Weronika zajęła znakomite 4 miejsce, które premiuje ją do udziału w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Radomiu. Weronice gratulujemy i liczymy na znakomity start na szczeblu wojewódzkim.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Sukcesy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.