Wieczór integracji uczniowskiej

23 lutego w naszej szkole odbyła się kolejna edycja wieczoru integracji uczniowskiej potocznie nazwanej „Koczowiskiem”. W spotkaniu uczestniczyło 18 dziewcząt i 6 chłopców z klas IV – VII. Podczas integracji dzieci uczyły się jak udzielać pierwszej pomocy w przypadku omdleń, ataków epilepsji, oparzeń, porażenia prądem, zatruć itp. Po szkoleniu prowadzonym przez organizatora koczowiska Krzysztofa Szostaka rozpoczęły się rozgrywki sportowe w siatkówkę. Uczniowie podzieleni zostali na 3 drużyny, które rywalizowały ze sobą o tytuł tej najlepszej. Po turnieju siatkarskim wszyscy uczniowie usiedli do stołu i spożywali kolację, po której został wyświetlony film „Gang Wiewióra 2”. Po projekcji filmu uczniowie mieli czas dla siebie. W tym czasie grali w popularne gry stolikowe, karty czy organizowali zabawy typu: państwa – miasta. Po godzinie 23.00 została ogłoszona cisza nocna, która trwała do 7 rano.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akcje społeczne, Bez kategorii, lekcje na szóstkę. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.