Wycieczka do Lublina

13 marca uczniowie klas I- VI byli na wycieczce w Lublinie. Najpierw obejrzeli musical „Kopciuszek” w Teatrze Muzycznym. W przedstawieniu bohaterom towarzyszyły  sympatyczne Wiruski komputerowe, które śpiewały o tym co dobre, a co złe. Następnie uczniowie odwiedzili  najmniejszą, ale wyjątkowo słodką  manufakturę słodyczy „Cukier Lukier”. Uczestniczyli tam w pokazie wyrabiania lizaków, sami mogli wystąpić w roli cukiernika, a na koniec zostali obdarowani pysznymi słodkościami. Ostatnim etapem wycieczki była wizyta w parku trampolinowym „Mania Skakania”. Podczas godzinnej wesołej zabawy wszyscy mogli  skakać  wśród trampolin i basenów z gąbkami, a także spróbować swoich sił w parku linowym. Smaczna pizza w pobliskiej pizzerii  zniknęła w mgnieniu oka.     W wesołych nastrojach wrócili do domu. (K.N)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wyjazdy i warszataty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.