Wycieczka do Warszawy

6 marca uczniowie klas I-VIII byli na wycieczce w Warszawie. Obejrzeli przepiękny musical Piotruś Pan w Teatrze Buffo. Największe wrażenie wywarła na oglądających scenografia oraz wpadające w ucho piosenki. Bohaterowie latali nad głowami widzów, zaś  krokodyl chlapał wodą.  Ogromnym zaskoczeniem był wytresowany pies, który pojawił się już na początku spektaklu. To były dwie godziny wspaniałej rozrywki. Następnie uczniowie pojechali do Parku Trampolin  Jump World. Korzystali m.in. z trampolin, basenów piankowych, strefy siatkówki,  oraz toru przeszkód ninja. Wykonywali akrobatyczne ewolucje powietrzne i oddawali się beztroskiej radości skoków. Zjeżdżali ze zjeżdżalni wprost do basenu wypełnionego miękkimi gąbkami.  Na zakończenie uczniowie spacerowali po pięknych ogrodach parku w Wilanowie otaczających wspaniałą rezydencję króla Jana III Sobieskiego. Pani Dorota przybliżyła uczniom  ciekawostki historyczne związane  królem, który zyskał w Europie przydomek nieustraszonego Lwa Lechistanu. Ogrody otaczające pałac to miejsce wyjątkowe i magiczne. (K.N)