Wycieczka do Warszawy

17 września uczniowie klas I-VIII wzięli udział w wycieczce do Warszawy. Obejrzeli rozśpiewany i roztańczony musical „Księżniczka Sara” w Teatrze Rampa. Wszystkim  spodobał się ten barwny i pełen energii spektakl na motywach powieści „Mała księżniczka”. Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w Pijalni Czekolady. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach, podczas których dowiedzieli się skąd się bierze czekolada oraz wysłuchali wielu ciekawostek dotyczących firmy E.Wedel. Podczas spotkania młodzi cukiernicy własnoręcznie dekorowali torciki wedlowskie oraz delektowali się gorącą mleczną czekoladą z bitą śmietaną. Na koniec otrzymali słodkie upominki oraz mogli zrobić zakupy w sklepiku z prawdziwie czekoladowymi skarbami. W drodze powrotnej uczniowie zajechali do McDonalda. Ten dzień na pewno dostarczył im niesamowitych wrażeń i mnóstwa radości. (K.N)