Zabawa andrzejkowa oddziałów przedszkolnych i klas I-III

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. W naszej szkole dnia 24.11.2022 r. odbyła się długo wyczekiwana zabawa integrująca społeczność uczniowską, zarówno tę najmłodszą jak i nieco starszą. W grupie dzieci oddziałów przedszkolnych oraz klas I-III odbyły się ANDRZEJKI. Na tę okoliczność przygotowano odpowiednią dekoracje sali, śmieszne i pouczające konkurencje oraz konkursy. Wspólne wesołe zabawy były przeplatane muzyką. Uczniowie wraz ze swoimi opiekunami tańczyli i bawili się wspólnie przy dźwiękach skocznej muzyki. Nie zabrakło głośnego śmiechu, który był wyrazem dziecięcej radości. (A.M)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.