Zabawa karnawałowa

Tradycyjne w pierwszą niedzielę zimowych ferii odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa, która prócz uczniów gromadzi także dzieci, które wkrótce rozpoczną naukę w naszej placówce i te, które w ostatnich latach mury tej szkoły opuściły. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 15. W trakcie zabawy dzieci brały udział w konkursach przygotowanych przez nauczycieli na tę okazję. Odbył się konkurs na Króla i Królową balu, w którym uczestniczyły dzieci w przebraniach. Królem Balu został Wojtek Użyczyn w stroju krzyżaka, a Królową Monika Owczarczyk w stroju wróżki. Wiele emocji przyniosły też inne konkursy: taniec z balonami, nawlekanie koralików czy taniec z gwiazdami. Każde dziecko biorące udział w konkursie bądź przebrane zostało nagrodzone drobnym upominkiem zakupionym z funduszu Rady Rodziców. Po tych niezwykłych atrakcjach przyszedł czas na słodki poczęstunek, który przygotowali rodzice. Zabawa zakończyła się tuż po godzinie 19, po czym wszyscy uczniowie udali się na upragnione ferie!