Konkurs Recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego – etap gminny

Uczniowie naszej szkoły z dumą reprezentowali placówkę w 42 Konkursie Recytatorskim im. Kornela Makuszyńskiego na etapie gminnym prezentując swoje talenty i miłość do poezji. Każdy z uczestników włożył wiele serca w interpretację wybranych utworów, tworząc wyjątkową atmosferę pełną emocji i artystycznych wzruszeń. Jury doceniło wysoki poziom przygotowania, a nasi reprezentanci wrócili z dyplomami, nagrodami i uśmiechem – pełni inspiracji do dalszych występów. Naszą szkołę w konkursie reprezentowali: Jan Bieńko /3 miejsce/, Klaudia Babik, Wiktoria Andruch / wyróżnienie/ , Zuzanna Chodun, Joanna Dąbrowa , Aniela Lech i Wiktoria Andruch/wyróżnienie/ Gratulacje dla wszystkich uczestników!!! (A.M)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.