Tradycje wielkanocne

W tym roku 27 marca był ostatnim dniem nauki przed wiosenną przerwą świąteczną.         W naszej szkole od kilku lat istnieje  tradycja spożywania wspólnego wielkanocnego jajka wśród uczniów. Wcześniej zespoły klasowe wspólnie z wychowawcami  wysłuchały przygotowanych przez Samorząd Szkolny ciekawych informacji  pogłębiających wiedzę        o  tradycjach wielkanocnych i zwyczajach świątecznych, panujących w domach rodzinnych, składania sobie życzeń oraz refleksji nad życiem. Życzenia spokoju, zdrowia i ciepłej wiosennej atmosfery złożyła wszystkim pani dyrektor Dorota Wiśnicka.                        Obecny na spotkaniu ks. Michał, mówił o szczególnym przeżywaniu tych świąt, bo dotyczą one każdego człowieka, który przez zwycięstwo dobra nad złem może być zbawiony.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Uroczystości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.