Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego

17-04-24r. odbył się 40 Konkurs Recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego na etapie gminnym.     Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Wojciech Osiak, Jan Bieńko, Wiktoria Wiącek, Alicja Kołaczek, Martyna Kosmala i  Kornelia Wielgosz. Uczniowie recytowali wybrany wiersz i fragment prozy.  Po wysłuchaniu wszystkich recytatorów jury wytypowało uczniów do kolejnego etapu.  Uczennica kl. VIII Kornelia Wielgosz zajęła I miejsce, Alicja Kołaczek uczennica kl. VII zajęła II miejsce. Wszystkim uczestnikom gratulujemy udanych występów, zaś uczennicom, które wygrały życzymy dalszych sukcesów w eliminacjach powiatowych. (K. St.)