Widok z mojego okna – konkurs rozstrzygnięty

16 czerwca w Gminnym Domu Kultury w Gończycach nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Widok z mojego okna – obraz wyobraźnią malowany”. Głównymi celami konkursu było rozwijanie wrażliwości artystycznej u dzieci i młodzieży, kształtowanie u dzieci poczucia harmonii ze środowiskiem i całą przyrodą oraz zapoznanie uczniów z walorami przyrodniczymi najbliższej okolicy w miejscu zamieszkania. Organizatorem było Stowarzyszenie „Lepsze Jutro” oraz księgarnia „Mądra Sowa”. Wśród 110 nadesłanych na konkurs prac blisko połowa pochodziła z naszej szkoły. Komisja konkursowa bardzo wysoko oceniła prace:  Julii Piórkowskiej , która zajęła w swej kategorii I miejsce, Mai Kościeszy  (II miejsce) i Wojciecha Głowali (wyróżnienie). Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom oraz słodki upominek. Zwycięzcy natomiast otrzymali nagrody rzeczowe w postaci książek oraz gadżetów elektronicznych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy, Sukcesy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.