Konkurs recytatorski im. K. Makuszyńskiego – etap gminny i powiatowy

18 maja w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sobolewie odbył się etap gminny XXXIII Konkursu Recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego. Nasi uczniowie wyłonieni podczas eliminacji szkolnych rywalizowali z uczniami szkół należących do gminy Sobolew. Swoje zdolności recytatorskie zaprezentowało łącznie 23 uczestników.
Po wysłuchaniu wszystkich uczniów jury przyznało nagrody i wyróżnienia. I miejsce w grupie uczniów klas I-III zajęła Julia Jaworska. I miejsce w grupie uczniów IV-VI zajęła Zuzanna Zowczak.
Gratulujemy wygranej i życzymy powodzenia na szczeblu powiatowym, które już 24 maja w Garwolinie.

Etap powiatowy:

24 maja uczennica klasy III Julia Jaworska zajęła II miejsce w eliminacjach powiatowych XXXIII Konkursu Recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego w kategorii klas I-III i zakwalifikowała się do kolejnego etapu. Uczennica klasy V Zuzanna Zowczak zdobyła wyróżnienie w tym konkursie w kategorii klas IV-VI.
Gratulujemy sukcesów i życzymy Julii powodzenia podczas finału w Siedlcach 14 czerwca.

DSC03275 DSC03276 DSC03277 DSC03278 DSC03280 DSC03281 DSC03282 DSC03283 DSC03284

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy, Sukcesy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.