Wycieczka do Warszawy

28 listopada uczniowie klas II- VII byli na wycieczce w Warszawie. W Teatrze Rampa obejrzeli muzyczną opowieść na motywach „Opowieści wigilijnej” Charlesa Dickensa o szczególnym dniu w roku- Wigilii. Z niecierpliwością czekali na przyjazd do Hangaru 646. Bardzo aktywnie spędzili tam czas wśród trampolin i basenów z gąbkami. Następnie udali się do Wilanowa na wystawę plenerową, w ramach której tysiące kolorowych diod ułożono w finezyjne kształty. Odwiedzając wilanowski park po zmroku uczniowie mogli się poczuć jak na królewskim dworze. W drodze powrotnej tradycyjnie zajechali do McDonalda. (K.N)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wyjazdy i warszataty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.