Magdalena laureatką konkursu pieśni religijnej

Festiwal Piosenki Religijnej zorganizowało Stowarzyszenie Rozwoju Gmin i Miast Powiatu Garwolińskiego, starosta garwoliński, Szkoła Muzyczna I stopnia w Garwolinie oraz garwolińskie Centrum Sportu i Kultury. Od poniedziałku 14 czerwca do środy 16 czerwca na scenie garwolińskiego Domu Kultury prezentowały się zespoły i soliści, w których repertuarze pojawiły się piosenki o Janie Pawle II, wierze w Boga i wartościach chrześcijańskich.  Wśród nich była uczennica naszej szkoły- Magdalena Dąbrowa, która wykonywała utwór „Pioseneczka” oraz Przemysław Babik z piosenką „Zabierzesz mnie”   18 czerwca 2011r. w kościele pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego w Garwolinie odbył się koncert laureatów  IX Festiwalu Piosenki Religijnej. Najlepszych wykonawców festiwalu, wyłonionych podczas trwających 3 dni przesłuchań, przywitali ksiądz prałat Ryszard Andruszczak , Starosta Marek Chciałowski oraz prezes Stowarzyszenia Rozwoju Miast i Gmin Powiatu Garwolińskiego Urszula Zadrożna. Po prezentacji podano wyniki. Magdalena nie była zaskoczona bo… znów przypadło jej trzecie miejsce! Radość jest tym większa, że jest to 3 miejsce na etapie powiatowym, a nie gminnym , które Magda tak często w swojej karierze okupowała.  Zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez starostwo powiatowe. Magdalena otrzymała z rąk Starosty profesjonalny zestaw głośników do komputera. Gratulujemy wspaniałego występu i życzymy kolejnych sukcesów … niestety już nie w naszej szkole!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy, Sukcesy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Magdalena laureatką konkursu pieśni religijnej

1. malina pisze:

Fajna ta piosenka;-)

Możliwość komentowania została wyłączona.