Konkurs na zakładkę do książki inspirowaną witrażami Stanisława Wyspiańskiego – etap gminny- rozstrzygnięty

Z powodzeniem nasi uczniowie wzięli udział w konkursie na zakładkę inspirowaną witrażami Stanisława Wyspiańskiego. Organizatorem konkursu jest Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie. Konkurs plastyczny przeznaczony był dla szkół podstawowych i średnich. Rozstrzygnięto etap gminny. Z rąk zastępcy wójta p. Moniki Garnek- Owczarczyk i kierownika Gminnej Biblioteki Publicznej w Sobolewie p. Anny Kazimierak uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Do etapu powiatowego zakwalifikowały się prace Jakuba Dąbrowy, Kornelii Wielgosz i Natalki Bieńko. Uczniów do konkursu przygotowywała Dorota Wiśnicka. (K. S)