VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

29 września nasza szkoła wzięła udział w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia (World Multiplication Table Day). Na terenie szkoły komisja egzaminacyjna składająca się z uczniów kl.IV sprawdzała znajomość tabliczki mnożenia wśród uczniów klas IV-VII szkoły podstawowej. Łącznie egzamin zdawało 34 uczniów. Tytuł Experta Tabliczki Mnożenia otrzymywały jedynie te osoby, które prawidłowo odpowiedziały na wszystkie przykłady. Przedszkolaki i kl.I-II również świętowały ten dzień malując logo WMTD oraz rysując plakat pt. „Spełniaj marzenia z tabliczką mnożenia”. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku ten dzień też się będzie cieszył dużą popularnością. [B.M]

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akcje społeczne, Konkursy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.