Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2017 r, w Szkole Podstawowej w Sokole odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie szkoły wyrazili swoim nauczycielom wdzięczność za codzienną pracę, troskę i poświęcenie, Przedstawili w humorystyczny sposób scenki z życia szkoły, które pokazywały, że praca nauczyciela wcale nie jest taka łatwa. Odbiorcy mogli obejrzeć ,,Wiadomości” na żywo relacjonowane z zapowiedzią zmian dla nauczycieli i pracowników szkoły , przeglądem sportowym, prognozą pogody. Młodzi artyści swoimi występami dostarczyli zebranym gościom wielu wrażeń wizualnych i muzycznych. Do wspólnych życzeń dołączyli się Rodzice, którzy poczęstowali społeczność szkolną tortem. (E. Ł)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uroczystości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.