Ślubowanie klasy pierwszej

Dnia 24 października odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej. Uroczystość ta już od wielu lat wpisana jest w kalendarz imprez szkolnych. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla rodziców. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności w przygotowanym wcześniej programie artystycznym. Aktu pasowania dokonała P. Dyrektor Szkoły. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej w Sokole. Dowodem były dyplomy pasowania na ucznia wręczone dzieciom przez wychowawczynię. Po części oficjalnej uczniowie klasy I wspólnie z rodzicami posadzili krzew na terenie szkoły. (E. Ł)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uroczystości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.